Середа , 13 листопада 2019р.
«Я не згідний з тим, що ви говорите,
але пожертвую своїм життя,
захищаючи ваше право
висловлювати власну думку».
Вольтер.
Толерантність – це повага, прийняття і правильне розуміння багатого розмаїття культур нашого світ у, форм самовираження и способів виявлення людської індивідуальності. 16 листопада жителі багатьох країн світ у відзначають Міжнародний день толерантності. Це свято було встановлене в 1996 р. за рішенням Генеральної Асамблеї ООН.
Німецкий графічний художник Хельмут Лангер створив емблему толерантності - райдужний прапор ( 6 кольорів веселки) та сплетені різнокольорові руки.
Середа , 13 листопада 2019р.
План заходів дня
1.Акція « Дерево терпимості .
2. Гра-квест «Квітка толерантність».
3.Заняття « На доброму серці тримається світ».
Символ середи червоний колір . Червоний колір уособлює могутність, прорив, волю до перемоги, він завжди домагається того, чого хоче (залежно від відтінку - спосіб досягнення). Він завжди в русі, завжди джерело енергії.
Також 13 листопада відзначають Міжнародний день доброти. Саме цього дня 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух "За доброту", що з'явився в Японії 1997 року. Цілі і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків.
Рух доброти затвердив декларацію, в якій написано, що людська доброта має фундаментальну важливість як головна умова осмисленого життя. Глобальне прагнення учасників руху – створити світ, здатний співчувати і виявляти доброту.
Символом свята є відкрите серце. А суть святкування в тому, щоб нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги в сучасному житті.