Воркшоп
Ключем до всякої науки є знак питання
Оноре де Бальзак
Перед сучасною школою стоїть завдання навчити дитину вчитися упродовж усього життя, мислити нешаблонно і сміливо ,швидко орієнтуватись у нестабільних ситуаціях і знаходити рішення , виробити у неї вміння аналізувати інформацію, спілкуватись ,ефективно розподіляти час та презентувати себе.
Щоб всі ці завдання зреалізувати , вчитель сам повинен знаходитись у постійному творчому пошуку та йти в ногу з часом.
Як розвивати критичне мислення на уроках української мови та літератури? Відповідь на це запитання намагалися знайти словесники під час воркшопу, який відбувся 7 лютого на базі Хорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів..
Працюючи у групах, педагоги ознайомилися із інноваційними технологіями розвитку критичного мислення в освітньому процесі, розглянули структуру уроку за методикою критичного мислення та наголосили на актуальності проблеми семінару
Вчителі – словесники перевірили ефективність методів критичного мислення на практиці, взявши участь у грі “Сім мудреців”, опрацювавши навчальний матеріал за технологіями ”Філософія для дітей”«Р4С”, ромашка Блума, Fishbone. При допомозі прийому ейдетики, складали історії для запам’ятовування наголосів.
На етапі рефлексії учасники воркшопу відмітили, що отримали цінний досвід та позитивні емоції.